HogoFogo

DIVADLO HOGO FOGO NEMŮŽE HRÁT, ALE MŮŽE POMÁHAT!

Vážení divadelní přátelé,

pokud máte stejný pocit, chcete nějakým způsobem alespoň symbolicky pomoci, oslovila jsem Vás správně. Jak pomoci našim lékařům, sestřičkám a všem zdravotníkům? Až se situace uklidní, moc rádi je pozveme k nám do divadla. Ale co právě teď, jak můžeme být my ostatní užiteční?

V jejich únavě, vyčerpání i v každodenním setkávání s beznadějí jim pomoci nedokážeme.  Ale co třeba projevit obyčejnou lidskou solidaritu a dát tím najevo naše díky? Jak?

Pojďme: uvaříme nějakou dobrotu, napečeme něco slaného, sladkého, ovocného, zeleninového, masitého, bezmasého. Koupíme ovoce, oříšky atd. Dodáme jim energii a především je potěšíme tím, že na ně myslíme a vážíme si jejich obětavé práce.

Vyhlašujeme tímto dva ČTVRTKY pro nemocnici:

čtvrtek 11. března

čtvrtek 18. března

Vždy mezi 14.00 - 16.00 můžete do divadla HOGO FOGO v Drážkově přivézt dobroty pro naše zdravotníky. Prosíme o zabalení do papírových krabiček. A ještě jedna prosba! Napište na krabičku nějaký milý vzkaz. Stačí třeba jen to nejdůležitější slovo, kterým se dnes trochu šetří: „Děkujeme“. Jsme domluveni s naší nejbližší nemocnicí, Oblastní nemocnicí Příbram, a předáme zdravotníkům Vaše poděkování ještě ten den.

Víme, že tímto covid nezastavíme, ale pokud dokážeme druhým pomáhat a dělat radost, zvládneme i to ostatní.

Děkuji Vám všem za pomoc, které si nesmírně vážím!

Divadlo HOGO FOGO se těší na své milé diváky.

P.S. Ti, kdo se zapojíte do naší výzvy, prosím o zpětnou informaci, který čtvrtek a co připravíte, na: gabriela.falcova@hogofogo.cz nebo  +420 607 944 402

 

Chcete dostávat informace
o všech novinkách?

Vážení divadelní přátelé,
srdečně zveme do divadla, za uměleckým zážitkem, na milé posezení s přáteli….

Do konce roku si rozhodně nenechte ujít!!!

16/12/2023 - sobota 19:00 FRANTIŠEK NEDVĚD "TŘI CESTY"

29/12/2023 - pátek 19:00 PŘEDSILVESTROVSKÝ MEJDAN

více »