HogoFogo

O divadle

Místo kultury, humoru, hudby, tance, setkávání s přáteli, prožitků, zážitků.

HogoFogo - Místo pro všechny! 

Divadelní pohádka

Byla jednou jedna budova, která dosloužila a neměla žádné využití. Ve Váchově špejcharu se hrálo listování a jeden kouzelný (ne dědeček, tady se pohádka trochu liší od tradiční české pohádky) tatínek se podíval z malého okénka starého špejcharu a řekl: „Ty bys potřebovala mít prostor, kde se bude hrát divadlo.“ A tak použil kouzelné zaklínadlo, něco jako abraka dabra, a za tři roky se nápad na prostor pro divadelní školu rozrostl v megaprojekt a vzniklo toto krásné, obrovské a velkolepé dílo, které stojí díky poctivé práci mnoha lidí a především díky člověku, který nemyslí na sebe, ale na nás ostatní. A ptáte se, co z toho má? No přece radost!

Zakladatelé 

K moudrým rozhodnutím je třeba i dostatek odhodlání.

První je myšlenka. Pokud po ní následují činy, může vzniknout cokoli, třeba DIVADLO!

Gabriela Falcová
Umělecká ředitelka Divadla HogoFogo
Učí, píše knihy a scénáře, režíruje divadelní představení a listování. Miluje vše kolem divadla a ráda cestuje. Bude se snažit, aby vás Hogo Fogo bavilo, protože starostí máme v životě mnoho. Věří, že člověk si má plnit svoje sny.
Pavel Hlaváček
Zakladatel divadla a autor jeho názvu
Člověk, který je spjatý s krajinou, s přírodou a s místem, kde žije a pracuje. Díky jeho velkorysosti, skromnosti a urputnosti zlepšit kvalitu života svých spoluobčanů, vzniklo nejen toto úžasné dílo.
Renata Hlaváčková
Podporovatelka divadla HogoFogo
Pozitivní, usměvavá, podporující a pečující o svou rodinu a o všechny, kteří to potřebují. Miluje umění, divadlo, hudbu a kulturu vůbec. Bude o nás pečovat a rozmazlovat nás v divadelní kavárně.
Martin Falc
Manžel, který podporuje svou pro věc zapálenou manželku a toleruje jí její workoholismus. Ochotnický herec, který v počátku neochotně hraje a pak je jeho výkon profesionální, především jeho Ma-ma-ma tes nebo-li Tre-tre-pifajksl byl nezapomenutelný.
Petr Kuncl
Jakmile je třeba v ochotnickém představení přeletět v korunách stromů nebo přijet na silném stroji, nastupuje Petr jako kaskadér. Ničeho se nebojí, jen my se často bojíme o něj.
Lucie Kunclová
Klidná, mírná, podporující svého manžela a jeho práci na farmě. Miluje zvířata, přírodu a pečuje o celou rodinu. A vztah k divadlu? Samozřejmě kladný.
Petr Kabyl
Bývalý starosta obce, rád čte, zajímá se o historii i přírodu. V divadelním spolku vždy vládne silným, chlapáckým hlasem, který dokáže navodit smích, až tečou slzy.
Eva Kabylová
Je člověk, který se stará a pečuje o druhé, ať už jsou to miminka nebo dospělí. Bez ní by ochotnický spolek neměl komediální herečku. Umí si udělat legraci sama ze sebe a ve své roli je přirozená a uvěřitelná stejně jako v životě.
Vladimír Kuncl
Celý život je Vláďa spjatý s přírodou a se svojí farmou, kterou vybudoval. Se stejnou vervou se vždy pustí do nastudování své herecké role a je první, který ji umí zpaměti a obdivuhodně mu vždy sedne.
První je myšlenka.
Pokud po ní následují činy, může vzniknout cokoli, třeba DIVADLO!
Dana Kunclová
Miluje lidi a ještě více zvířata. V ochotnickém divadle hraje hlavní role, protože má nejvyšší hlas a je nejhlasitější, je zkrátka dobrá! Je jedno zda hraje zralou Marjánu, či školní žačku, zvládne vše.
První je myšlenka.
Pokud po ní následují činy, může vzniknout cokoli, třeba DIVADLO!

Chcete dostávat informace
o všech novinkách?

Vážení divadelní přátelé,
zveme do divadla, za uměleckým zážitkem, na milé posezení….

Rozhodně si nenechte ujít druhý ročník Jógového festivalu v krásném a klidném venkovském prostředí divadla Hogo Fogo.
7/09/2024 - sobota 8:30


více »