HogoFogo

Služby

O kavárně

Divadelní kavárna s vnitřním i venkovním posezením je otevřena před i po představení v režimu klasické kavárny. Jsou dodržována nařízení jako je dezinfekce, roušky, rozmístění stolů v bezpečné vzdálenosti, maximální počet šesti hostů u jednoho stolu, místo k sezení pro každého hosta a otevírací doba do 22.00.

Všední dny je otevřeno podle provozu divadla 2 hodiny před začátkem představení a 1 hodinu po představení.

Při současné situaci doporučujeme rezervovat si své místo předem .

Děkujeme za pochopení a těšíme se na Vás

Petra Kolková
www.kavasvet.cz
www.hogofogo.cz
Tel. 605 132 233

Divákům, kteří přijdou na představení, koncert či další akci, bude umocňovat zážitek DIVADELNÍ KAVÁRNA, která je pro Vás umístěna v bočním foyer divadla a bude vždy otevřena dvě hodiny před kulturní akcí. Kavárnu s designovým interiérem navrhla Renata Hlaváčková.

Naší hlavní nabídkou je KÁVA HOGO FOGO. Pro divadelní kavárnu je připravena kávová směs na míru, plně respektující chuťové požadavky provozovatele kavárny. Tuto kávovou směs si můžete přímo v kavárně zakoupit v našem dárkovém balení.

V nabídce bude samozřejmě espresso, cappuccino, caffe latte, flat white i mnoho druhů čajů. V nabídce je velký výběr nealkoholických nápojů a vín. Nechybí ani domácí limonády v bio kvalitě. Ke kávě si můžete vybrat z několika dezertů dle denní nabídky a k vínu jsou připraveny vybrané směsi oříšků nebo další slané pochutiny. 

Celý nápojový lístek naleznete zde.


O knihovně

Knihovna byla přestěhována z Hrachova do Drážkova, do nových prostor divadla HOGO FOGO. Půjčovat knihy je možné od měsíce října 2019.

Půjčovní doba: středa 16-18 hodin.

Knižní fond knihovny je a bude i nadále pravidelně doplňován o novinky z Knihovny Jana Drdy Příbram, která zajišťuje bezplatnou rozvážku z výměnného fondu.


Spolupráce s divadlem

Jsme otevřené divadlo a rádi uvítáme jakýkoli nový nápad či Váš názor. Pokud budete mít chuť vytvořit si v divadle vlastní aktivitu, pomoci s realizací programu, či další podněty, budeme jen rádi. Každý dobrý nápad je vítán!

Kudyznudy.cz

Spolupracujeme s Petrem Černohorským, který nám fotí koncerty a divadelní představení : https://musicgate.cz/

Chcete dostávat informace
o všech novinkách?

Zveme Vás na nejbližší představení do divadla. Nebude chybět skvělá káva, výběrová vína, domácí zákusky, kanapky a další dobroty… to je podzimní pohoda v našem divadle!


více »