HogoFogo

Naši lidé

Ti, kteří patří k divadlu HOGO FOGO.

Součástí skládanky lidského žití je nejen místo, kde máme své kořeny, kde žijeme, ale i zanechání otisku toho, co předáme dál.

Mgr. Gabriela Falcová
umělecká ředitelka Divadla HogoFogo
Mgr. Gabriela Falcová
Učitelka, spisovatelka, scénáristka, režisérka, v pedagogické praxi se zabývá především čtenářskou gramotností. Udělá maximum proto, aby překrásná budova divadla HOGO FOGO žila a každý z vás si zde našel program, za kterým se bude vracet.  Divadlo by se mělo stát místem, kde se lidé budou cítit HOGO čili důstojně, kulturně a svátečně a zároveň FOGO tedy uvolněně, příjemně a v přátelském prostředí.
Pavel Hlaváček
podporovatel divadla
Pavel Hlaváček
Zakladatel, který přišel s nápadem postavit v malé vesnici profesionální divadlo. Pro někoho utopie, pro nás ostatní splněný sen. Jeho vize je, aby se nová budova stala místem setkávání lidí, kteří chtějí žít spolu a ne každý sám u televize či počítače.
MgA. Lucie Hlaváčková
vedoucí tanečního studia
MgA. Lucie Hlaváčková
Je absolventka Konzervatoře Duncan Centre v Praze a pražské HAMU. V současné době je studentkou doktorského studia pražské HAMU obor taneční věda. Profesionální zkušenosti nasbírala také na zahraničních stážích v Athénách a Lisabonu. V současné době vyučuje na HAMU na taneční katedře a je uměleckou vedoucí Tanečního studia ELPÉ v Příbrami. V divadle povede dvě skupiny taneční školy pro děti.
Ing. Věra Štefanová
knihovnice
Ing. Věra Štefanová
Paní knihovnice, která vám bude ráda půjčovat knihy v novém prostředí našeho divadla.  Četba a divadlo jsou součástí kultury a knihovna se bude podílet na dalších kulturních aktivitách.
Dívky v modrém
Uvaděčky
Dívky v modrém
Jitka Gyömberová - pozitivní, usměvavá, maluje obrazy, jejím koníčkem je sport a vše kolem umění.
Marika Kupková – od dětství má ráda divadlo, hodně sportuje, je veselá, vtipná, společenská.
Erika Hochmaulová – od první třídy hraje velice úspěšně dětské divadlo. Je veselá, pozitivní, milá a pro každou legraci.
Dívky v modrém
Uvaděčky
Dívky
Anna Čekalová – členka folklórního souboru, hraje na housle a na kytaru, má ráda umění.
Klára Bruncková – divadlem žije od prvního ročníku základní školy. Hraje na kytaru, miluje hudbu a prkna, která znamenají svět.
Všechna děvčata (kromě Jitky) studují na sedlčanském gymnáziu a jsou členkami souboru LISTOVÁNÍ. Na divadelních prknech jsou tedy jako doma! BUDETE-LI MÍT PROBLÉM, OBRAŤTE SE NA DÍVKY V MODRÉM!
Jan Marhoul, DiS.
divadelní technik
Jan Marhoul, DiS.
Absolvent hudební konzervatoře v Plzni a učitel hudby v ZUŠ. Zvukové tvorbě se věnuje od mládí. Práce s profesionálními elektronickými klávesovými nástroji ho časem donutila se do zvukové techniky ponořit více. V současné době zvučí místní amatérské i profesionální kapely, plesy i další kulturní akce. V našem divadle se postará o kvalitu zvuku a světla.

Chcete dostávat informace
o všech novinkách?

Vážení divadelní přátelé,
zveme do divadla, za uměleckým zážitkem, na milé posezení….

Rozhodně si nenechte ujít druhý ročník Jógového festivalu v krásném a klidném venkovském prostředí divadla Hogo Fogo.
7/09/2024 - sobota 8:30


více »