HogoFogo

Galerie

ZA OPONOU

fotky, zajímavosti, názory, rozhovory, vzkazy....

Necháme vás nahlédnout do zákulisí divadla, podíváme se do technického zázemí, do šatny herců. Najdete zde zajímavosti, rozhovory, vzkazy a jiné postřehy.

Dáme prostor i vám, divákům pro vzkazy, připomínky, názory. Bude-li mít chuť sdělit názor na divadelní představení, koncert nebo jen dobrý nápad, rádi to vše uveřejníme.

Charismatický Jiří Bartoška v našem divadle


Ti z vás, kteří prožili slavnostní zářijový večer po boku Jiřího Bartošky, Zuzany Bydžovské, Vlasty Peterkové a dalších vynikajících herců pražského DIVADLA KALICH, si odnesli obrovský umělecký zážitek, který diváci ocenili velmi dlouhým potleskem ve stoje. Setkání na slunné terase před začátkem představení i milé vyprávění s našimi hosty v divadelní kavárně večer, nás opět ujistilo v tom, že čím je člověk větší osobnost, něco umí a hodně dokázal, je milejší, pokornější a vstřícnější.  Zuzka Bydžovská, příjemná a plachá dáma se na jevišti proměnila v divadelní smršť s tornádem humoru a nadsázky. Herecké umění či pouhé glosy Jiřího Bartošky a jeho hereckých kolegů, skloubily skvěle napsanou divadelní hru, velké herectví a nevšední zážitek. Sonda do jednoho obyčejného života, který na jevišti skončil, v nás otevřela otázku, zda i ten náš obyčejný život nemůžeme učinit neobyčejným?

Miroslav Táborský Vás zve na představení Blázinec

Pan Táborský Vás osobně zve do našeho divadla na komedii BLÁZINEC!

Aktuálně je představení přesunuté na jiný termín.

Název se současnou situací je čistě náhodný! :-)

Blázinec – groteska, kde se vlády nad světem zmocní blázni z psychiatrického ústavu. „Mám tam jednu větu, na kterou se vždy těším: Dejte šílencům svět do ruky, a oni přestanou šílet,“ usmívá se Miroslav Táborský.

Divadlo v Drážkově nadchlo Jana Budaře

22. srpna 2020 se v našem divadle uskutečnil koncert Jana Budaře. 

Jan je autorem mnoha písní, které vyšly na čtyřech albech. V současné době koncertuje sólově – pouze s klavírem. Díky tomu si diváci mohli ještě intenzivněji vychutnat hloubku jeho šansonů a specifický humor, který se projevil i při odpovídání na otázky diváků. Jeho písně doplňují velmi nápadité projekce, které vás ještě více vtáhnou a ponoří do lidských textů a krásné hudby. Naši diváci prožili příjemný hudební večer a v kavárně pak rozhovory a milé setkání s člověkem, který má hlubokou duši, pokračoval do brzkých ranních hodin.

Švejkyjády

Úspěšné divadelní představení plné písniček s Pavlem Kikinčukem, Přemyslem Kubištou, Jindřiškou Kikinčukovou a dalšími v našem divadle.

pátek 4. září 2020 měli naši diváci možnost vidět úspěšnou divadelní komedii divadla PLUTO ŠVEJKYJÁDY  aneb POSLUŠNĚ HLÁSÍM.

Kdo by neznal českou klasiku, kdo by neznal Švejka? Ovšem v podání tohoto divadla jsme si opět připomněli, že humor je kořením života.

Dle slov Dr.Radko Pytlíka - největšího Haškologa a Švejkologa  je toto nejzdařilejší inscenace slavného Haškova románu s dobovými šlágry - a la kabaret!

Křest knihy Gabriely Falcové

„Je nutné opustit svoji komfortní zónu, cestovat, poznávat, chápat, tápat, učit se, ztratit se, abychom se opět mohli najít.“

V první knize Diagnóza učitelka autorka s nadsázkou líčí příběhy z každodenního života a přesvědčí vás o tom, že nejdůležitější je mít skvělé přátele a rodinu, na kterou se můžete spolehnout. Humoristická kniha vyšla v nakladatelství Triton v roce 2017 a došlo i na její dotisk. 4. července 2020 se uskutečnil křest knížky.

Úča na cestách - je ilustrována výtvarnicí Alenou Schulz.

Osmnácka je dávno pryč. Ale bezbřehé nadšení pro poznávání a rozšiřování obzorů je veliké. Stejně jako zemí, kam se vydat. Především jsou to v zájmu studia angličtiny Britské ostrovy a legendami opředený New York. Přihoďte do mixu trochu střelenou rodinu, bandu fajn kamarádek, veselé žáky a vše prostupující diagnózu - povolání učitelky.

Slavnostní zahájení

V sobotu 26. října 2019 bylo v Drážkově slavnostně otevřeno divadlo HOGO FOGO.

Prvním divadelním představením byla úspěšná komedie StudiaDva divadla Sex pro pokročilé. Karel Roden a Jana Krausová byli báječní a za obě představení byli publikem oceněni potleskem ve stoje.

Večerní program hudebně obohatil Jiří Doubrava se svými kolegy a vtipně uváděli Eva Kabylová a Vladimír Kuncl.

Příjemnou atmosféru samozřejmě doplnila dobrá káva, výborné víno i další dobroty. Ovšem nejpříjemnější bylo setkání se skvělými lidmi, s přáteli a se všemi, kteří chtějí být součástí našeho divadla.

Chcete dostávat informace
o všech novinkách?

Vážení divadelní přátelé,

děkujeme Vám všem za podporu, náklonost a pochopení situace, ve které se nyní všichni nacházíme. Budeme postupně přesunovat divadelní představení dle situace. 


více »