HogoFogo

Jedeme dál a jak jinak než s radostí!

Vážení a milí diváci a příznivci Divadla HOGO FOGO,

po nucené pauze se těšíme, že společně s Vámi vrátíme do divadla kulturní život a jedinečnou atmosféru. Tomuto krásnému místu dodává osobité kouzlo právě lidský element, diváci, kteří se zde schází. Těšme se na milé setkávání s přáteli, na posezení v divadelní kavárně, na osobní setkání s herci a dalšími umělci, na skvělá divadelní představení, na vynikající koncerty. Všechna představení, která nemohla být odehrána, jsme pro vás připravili v náhradních termínech. 

Nyní již máme i nové termíny: LISTOVÁNÍ S LUKÁŠEM HEJLÍKEM, Bitevní pole: ve čtvrtek 30. července od 20.00 hodin. 

Pánská šatna aneb Mušketýři v Mexiku: v pátek 31. července od 19.00 hodin.

Sledujte, prosím, naše webové stránky a najděte si nový termín svého koncertu či představení. Děkujeme, že vstupenky nevracíte. Vážíme si divácké podpory a připravujeme pro vás opravdové DIVADELNÍ PECKY. Vstupenky, které máte již zakoupené, jsou samozřejmě platné! 

Nová představení čekají jen na Vás!

HUDBA, HUMOR, HERECKÉ OSOBNOSTI!

SKVĚLÁ DIVADELNÍ PŘEDSTAVENÍ, JEDINEČNÉ KONCERTY!

Těšte se na své oblíbené umělce…

Lukáš Vaculík, Jiří Krampol, Luděk Sobota, Pavel Kikinčuk, Jiří Langmajer, Adéla Gondíková, Jiří Bartoška, Zuzana Bydžovská, Tereza Kostková, Nela Boudová, Jan Budař, Alena Mihulová, Jitka Smutná, Jaroslav Svěcený, Václav Vydra, Jan Čenský, Bára Hrzánová, Radek Holub, Simona Stašová, Pavel Nový, Roman Zach, Jitka Schneiderová, Martin Dejdar, Svatopluk Skopal, Ivana Andrlová, Jiří Lábus a další a další umělce můžete vidět a osobně se s nimi setkat v DIVADLE HOGO FOGO!              

S rouškou nebo bez roušky, HOGO FOGO se téší na své fanoušky!

Chcete dostávat informace
o všech novinkách?

Vážení divadelní přátelé,
zveme do divadla, za uměleckým zážitkem, na milé posezení….

Rozhodně si nenechte ujít!!

SO 23.03./ 19:00
ROMÁN PRO ŽENY
Hrají: IVANA JIREŠOVÁ, MARTIN KRAUS...
více »