HogoFogo

Naši lidé

Ti, kteří patří k divadlu HOGO FOGO.

Součástí skládanky lidského žití je nejen místo, kde máme své kořeny, kde žijeme, ale i zanechání otisku toho, co předáme dál.

Mgr. Gabriela Falcová
umělecká ředitelka Divadla HogoFogo
Mgr. Gabriela Falcová
Učitelka, spisovatelka, scénáristka, režisérka, v pedagogické praxi se zabývá především čtenářskou gramotností. Udělá maximum proto, aby překrásná budova divadla HOGO FOGO žila a každý z vás si zde našel program, za kterým se bude vracet.  Divadlo by se mělo stát místem, kde se lidé budou cítit HOGO čili důstojně, kulturně a svátečně a zároveň FOGO tedy uvolněně, příjemně a v přátelském prostředí.
Pavel Hlaváček
podporovatel divadla
Pavel Hlaváček
Zakladatel, který přišel s nápadem postavit v malé vesnici profesionální divadlo. Pro někoho utopie, pro nás ostatní splněný sen. Jeho vize je, aby se nová budova stala místem setkávání lidí, kteří chtějí žít spolu a ne každý sám u televize či počítače.
Petra Kolková
provozovatel divadelní kavárny
Petra Kolková
Od roku 2000 pracovala jako letuška u Českých aerolinií, zde se nejvíce naučila komunikovat s lidmi. V roce 2014 se začala věnovat kávě a otevřela svůj první obchůdek. Tím, že se v jejím podnikání odráží individuální přístup k zákazníkům, příjemné chování a empatie, je její činnost úspěšná. V divadelní kavárně vytvoří útulné, milé a příjemné prostředí, které svou atmosférou podtrhne vlastní zážitek. Přece návštěva divadelního představení či koncertu by bez dobré kávy, nebo sklenky vína nebyla dokonalá.
MgA. Lucie Hlaváčková
vedoucí tanečního studia
MgA. Lucie Hlaváčková
Je absolventka Konzervatoře Duncan Centre v Praze a pražské HAMU. V současné době je studentkou doktorského studia pražské HAMU obor taneční věda. Profesionální zkušenosti nasbírala také na zahraničních stážích v Athénách a Lisabonu. V současné době vyučuje na HAMU na taneční katedře a je uměleckou vedoucí Tanečního studia ELPÉ v Příbrami. V divadle povede dvě skupiny taneční školy pro děti.
Barbora Skřivanová, DiS.
sportovní instruktorka
Barbora Skřivanová, DiS.
Miluje pohyb, děti a práci s nimi. V posledních letech si velmi oblíbila běh a různé formy tzv. fitness cvičení od Bodyformingu až po cvičení PILATES a také cvičení s dětmi. Sport a vůbec pohyb i zdravý životní styl je pro ni velmi důležitý, cítí se po něm skvěle a baví ji předávat radost z pohybu jak dospělým, tak i dětem. V divadle povede lekce cvičení pro ženy i pro děti.
Ing. Věra Štefanová
knihovnice
Ing. Věra Štefanová
Paní knihovnice, která vám bude ráda půjčovat knihy v novém prostředí našeho divadla.  Četba a divadlo jsou součástí kultury a knihovna se bude podílet na dalších kulturních aktivitách.
Dívky v modrém
Uvaděčky
Dívky v modrém
Jitka Gyömberová - pozitivní, usměvavá, maluje obrazy, jejím koníčkem je sport a vše kolem umění.
Marika Kupková – od dětství má ráda divadlo, hodně sportuje, je veselá, vtipná, společenská.
Erika Hochmaulová – od první třídy hraje velice úspěšně dětské divadlo. Je veselá, pozitivní, milá a pro každou legraci.
Dívky v modrém
Uvaděčky
Dívky
Anna Čekalová – členka folklórního souboru, hraje na housle a na kytaru, má ráda umění.
Klára Bruncková – divadlem žije od prvního ročníku základní školy. Hraje na kytaru, miluje hudbu a prkna, která znamenají svět.
Všechna děvčata (kromě Jitky) studují na sedlčanském gymnáziu a jsou členkami souboru LISTOVÁNÍ. Na divadelních prknech jsou tedy jako doma! BUDETE-LI MÍT PROBLÉM, OBRAŤTE SE NA DÍVKY V MODRÉM!
Jan Marhoul, DiS.
divadelní technik
Jan Marhoul, DiS.
Absolvent hudební konzervatoře v Plzni a učitel hudby v ZUŠ. Zvukové tvorbě se věnuje od mládí. Práce s profesionálními elektronickými klávesovými nástroji ho časem donutila se do zvukové techniky ponořit více. V současné době zvučí místní amatérské i profesionální kapely, plesy i další kulturní akce. V našem divadle se postará o kvalitu zvuku a světla.

Chcete dostávat informace
o všech novinkách?