HogoFogo

Yasmina Reza: ART

29/02/2020 - sobota 19:00

Zveme Vás na další představení slavné francouzské komedie, v níž tři se hádají, ale vy se budete rozhodně smát! Divadlo bez zábradlí v Divadle HOGO FOGO, které se uskuteční 29. února 2020 od 19.00 hodin.

Režie: Karel Heřmánek
Překlad: Michal Lázňovský
Kostýmy: Jana Berg

Délka představení: 1 hod. 45 min., přestávka 20 min.

Kolik pravdy, upřímnosti a tolerance unese přátelství?
Solidní vztah tří přátel se ocitá na tenkém ledě ve chvíli, kdy si jeden z nich pořídí velmi drahý obraz. Co Marka, Borise a Ivana vlastně spojuje? Tahle otázka dokáže ty tři zavést pěkně daleko. Až téměř na konečnou jejich dlouholetého přátelství. Zdánlivě banální estetický spor se zvrhne v nesmírně vtipnou hádku o hodnotách života a podstatě skutečného přátelství. V současnosti jedna z nejslavnějších francouzských komedií posbírala snad všechny prestižní ceny ve Francii i v zahraničí. Trojici přátel si v různých inscenacích ve světě zahráli např. Pierre Arditi, Fabrice Luchini, Albert Finney, Tom Courtenay či Alan Alda. 

Tvůrci a obsazení

Režie: Karel Heřmánek

Překlad: Michal Lázňovský

Kostýmy: Jan Berg

Karel Heřmánek

Chcete dostávat informace
o všech novinkách?

Fotogalerie

Vážení divadelní přátelé, 

i když prožíváme toho podivné období, je třeba normální žít, bavit se a nenechat se ovládnout negativní energií. Připravili jsem pro vás program, který zvedne náladu, pobaví, zahřeje, donutí přemýšlet.


více »