HogoFogo

Zamilovaný sukničkář

25/01/2020 - sobota 19:00

Je to dostaveníčko dosti pikantní, jelikož se chystají splnit si své sexuální fantazie: ona jako francouzská služka, on jako Tarzan. Debbie se vrací se svým přítelem Joem v domnění, že budou mít celý dům pro sebe. Ambasáda mezitím čelí hrozbě bombového útoku, a tak Harryho sekretářka Faye Bakerová a kapitán South z americké námořní pěchoty přijíždějí do velvyslancovy rezidence vybudovat krizový štáb. Kapitán South nechá pozemek střežit jednotkou mariňáků, takže nikdo nemůže pryč. Harry zaslechne Debbie, jak si povídá s někým ve svém pokoji, a ptá se, kdo to je.

Po chvilce váhání Debbie dostane spásný nápad a prohlásí, že je to její kamarádka Josephine. Joe od té chvíle stráví notnou část hry v převlečení za děvče – do kterého se navíc náruživý Harry bláznivě zamiluje. Kapitán South má dojem, že je na stopě šílenému teroristovi, a nešikovná a lehce natvrdlá Faye málem způsobí zničení Velké Británie. Jak to dopadne? Vrátí se Lois také s vlastním postranním úmyslem? A co sluha Perkins, najde si také lásku? Oblíbený a zkušený autor frašek Michael Parker slibuje překvapivý konec a množství komediálních situací.

Tvůrci a obsazení

Autor: Michael Parker (USA)

Režie: Roman Štolpa

Překlad: Pavel Dominik

Výprava: Zbyněk Šimčišin

Kostýmy: Zuzana Straková

Lukáš Vaculík
Viktor Limr
Pavel Nečas
Filip Tomsa
Zbyšek Pantůček
Juraj Bernáth
Kristýna Kociánová
Hana Kusnjerová
Radka Pavlovčinová

Hostující divadlo

Divadlo Háta

Divadelní spolek Háta rozdává radost, smích a dobrou náladu již od roku 1998. Za tu dobu nazkoušeli již 23 titulů.

Přejít na divadelní společnost

Chcete dostávat informace
o všech novinkách?

Vážení divadelní přátelé, 

i když prožíváme toho podivné období, je třeba normální žít, bavit se a nenechat se ovládnout negativní energií. Připravili jsem pro vás program, který zvedne náladu, pobaví, zahřeje, donutí přemýšlet.


více »