HogoFogo

Znovu a líp

15/10/2021 - pátek 19:00

Svěží komedie o lásce, manželství a přehodnocování

Převážně v německé oblasti úspěšně hraná komedie Znovu a líp (Noch einmal, aber besser) vznikla v roce 2012 a divadelní společnost Titans ji uvádí v české premiéře.

On je uznávaný spisovatel, elegán, má rád drahé pití, mladší ženy, tenis a obdiv. Ona je jeho manželka a už toho má dost. Z běžného odpoledne je najednou válka Roseových.

Z rodinného přítele, který je shodou okolností advokát, je najednou Jeho právník. Na návštěvu přijde i Její advokátka. Absurdní situace vyvrcholí rvačkou, ze které se On probudí v nemocnici a s amnézií. A co víc, o sobě si myslí, že je mu zase dvacet a svojí literaturou bude měnit svět. A o ní, že je ženou jeho života.

Co by se stalo, kdybyste smazali uplynulé roky společného života a byli zase na začátku? Mladí, zamilovaní a plní ideálů? Ale jak to vlastně je s tou amnézií? A co s tím vším majetkem?

Hrají:
Marek Daniel
Kristýna Frejová
Klára Cibulková/Marcela Holubcová
Vašek Vašák /Luboš Veselý
Jana Kozubková/Petra Mikulková

Vyprodáno

Tvůrci a obsazení

Marek Daniel

Kristýna Frejová

Klára Cibulková/Marcela Holubcová

Vašek Vašák /Luboš Veselý

Jana Kozubková/Petra Mikulková

Chcete dostávat informace
o všech novinkách?

Vážení divadelní přátelé, 

i když prožíváme toho podivné období, je třeba normální žít, bavit se a nenechat se ovládnout negativní energií. Připravili jsem pro vás program, který zvedne náladu, pobaví, zahřeje, donutí přemýšlet.


více »