HogoFogo

Články

Vše, co děláme s radostí a nadšením, přináší užitek nejen nám samotným, pokud tuto načerpanou energii dokážeme předávat dál!

O statečném kováři Mikešovi

Pohádka na celé odpoledne pro celou rodinu O statečném kováři Mikešovi. Přijďte zažít hezké odpoledne k nám do Divadla HOGO FOGO již 1. března 2020 od 15.00 hodin. 
Přečíst

Yasmina Reza: ART

Zveme Vás na další představení Divadla bez zábradlí k nám do Divadla HOGO FOGO, které se uskuteční 29. února 2020 od 19.00 hodin.
Přečíst

Příbuzné si nevybíráme

Na co se také můžete těšit v příštím roce?
Přečíst

Boeing-boeing aneb tři letušky v Paříži

Francouzská situační příjemně rozverná komedie, kde lásky přilétají a odlétají.
Přečíst

Holčička a cigareta

LiStOVáNí Lukáše Hejlíka přináší na jeviště další skvělou knihu jednoho z nejzajímavějších současných francouzských spisovatelů, přítele Milana Kundery
Přečíst

Pánská šatna aneb Mušketýři v Mexiku

Další divadelní pecka. Nepropásněte jedinečnou příležitost nahlédnout klíčovou dírkou do pánské šatny známých herců.
Přečíst

Koncert Maranatha Gospel Choir

Máme pro Vás hudební lahůdku - koncert skupiny Maranatha Gospel Choir. Koncert se uskuteční 7. února 2020 od 19.00 hodin v divadle HOGOFOGO.
Přečíst

Vánoční koncert

Orchestr Infinity Melody Základní umělecké školy Sedlčany.
Přečíst

Tanec hudby

Tanec hudby je komponovaný večer autorských choreografií žáků Tanečního studia ELPÉ.
Přečíst

Další roky ve stejnou dobu

Volné pokračování Další roky ve stejnou dobu není odvarem hry Každý rok ve stejnou dobu.
Přečíst

Koncert Vladimíra Hrona

Zveme Vás na strhující hudební show. Pojďte si s námi zavzpomínat na úžasnou hudbu skupiny Queen! Čekají Vás „Dva koncerty v jednom“. 
Přečíst

Knihovna

Zveme všechny čtenáře i další zájemce na první otevření naší knihovny v nových prostorách DIVADLA HOGOFOGO.
Přečíst

Slavnostní zahájení divadla

V sobotu 26. října 2019 bylo v Drážkově slavnostně otevřeno divadlo HOGOFOGO.
Přečíst

Miroslav Páral - autor vstupního portálu

Pár slov od autora vstupního portálu divadla HOGO FOFO.
Přečíst

Přítelkyně

Dojemná komedie současné americké dramatičky, v níž se usedlá domácnost kdesi v zapadákově otřese v základech.
Přečíst

„Divadelní pecka" na závěr roku 2019

Hořká komedie v režii u nás již známého Borise Ščedrina je přehlídkou nenapodobitelného hereckého kumštu skvělých herců Heřmánkova Divadla Bez zábradlí a ojedinělou podívanou pro všechny přítomné diváky.
Přečíst

Poděkování panu Luboši Spálenskému

"Fotografie je obrazem zachycený okamžik, tedy moment, který se už nikdy nemůže opakovat.“ Petr Brukner, český herec
Přečíst

Poděkování stavební firmě Gefira

Divadlo HOGOFOGO děkuje stavební firmě Gefira za skvěle odvedenou práci. Děkujeme všem, kteří se na výstavbě podíleli a především stavbyvedoucímu Ondřeji Pínovi, který dovedl divadlo k dokonalosti.
Přečíst

Slavnostní otevření divadla HOGOFOGO

Dvojité divadelní představení Sex pro pokročilé ze Studio DVA divadla zahájí naši první divadelní sezónu. Večerní představení je věnováno především sponzorům a lidem, kteří se na výstavbě i realizaci divadla podíleli.
Přečíst

Cvičení s Bárou pro děti i pro dospělé

Děti si v raném věku utvářejí návyky a přebírají životní styl od svých rodičů. Proto na nic nečekejte a běžte si zacvičit, zpevnit a protáhnout své tělo. Věřte, že vám za to bude jednou vděčné. Dětem tím předáte do života správný vzor. Pokud se již v brzkém věku naučí, že pravidelný pohyb je součástí běžného denního režimu, určitě nebudou v pozdějším věku bojovat s tím, že cvičení je něco, co „by se mělo“ a budou brát pohyb jako přirozenou součást života.
Přečíst

Taneční studio ELPÉ

"Netanči, abys byl šťastný. Buď šťastný, protože můžeš tančit." Taneční studio ELPÉ bylo založeno 1. 9. 2010 Lucií Hlaváčkovou. Probíhá zde výuka se zaměřením na současný tanec, improvizaci a scénický tanec. Naši základnu máme v Příbrami, kde má studio již přes sto žáků. Od roku 2019 jsme rozšířili výuku do Prahy, Dobříše a Drážkova.
Přečíst

Divadelní školička

Dětská duše je čistá a opravdová, a proto záleží na tom, co do ní vkládáme. Pokud tvoříme, inspirujeme a vzděláváme pomocí divadelních technik, improvizací a interakcí, mohou děti pochopit jednání a konání druhých a najít v bezpečném prostředí řešení svých otázek a odpovědi, posílit své sebevědomí, objevovat netušené možnosti. Nejenom skrze ztotožnění s postavou získají malí herci hluboký prožitek. Každé divadelní představení je neopakovatelným originálem, který vyústí v emoční zážitek pro dětskou duši. Slzy štěstí a husí kůže jsou součástí tohoto procesu. A věřte, to je mnohem víc než nový mobil!
Přečíst

Listování

Známé přísloví nám říká, že všechna moudrost světa je ukryta v knihách. Tak proč si trochu moudra nepůjčit? Listování je divadelní hra, která se nám ukrývá mezi řádky a naším úkolem je objevovat. Z knihy si vybereme to, co nás zaujalo, co je pro nás důležité, čím nás příběh oslovil a vytvoříme tedy vlastní scénář, který pak rozehrajeme pro diváky. Nepotřebujeme kulisy, nepotřebujeme mnoho kostýmů, nepotřebujeme fůru rekvizit, ale to, co listování potřebuje, je FANTAZIE, dobrý nápad a pro věc zapálené herce.
Přečíst

Vyhazovači

Divadlo Radka Brzobohatého. Chcete si jít do divadla odpočinout na něco nenáročného, odlehčeného a zábavného? Energií sršící hudební komedie, které dominuje skvělá hudba a písně Ondřeje Brzobohatého.
Přečíst

Chcete dostávat informace
o všech novinkách?

Zveme Vás na nejbližší představení do divadla. Nebude chybět skvělá káva, výběrová vína, domácí zákusky, kanapky a další dobroty… to je podzimní pohoda v našem divadle!


více »